Ateş Çiçekçilik, Vatan Cad. No:24/C Demetevler

Tel: 0312 332 29 13

Tel: 0312 334 02 24

Cep: 0505 406 57 74

Sabah 7:00 – Akşam 9:30 arasında haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Lütfen mesaj göndermeden önce Sıkça Sorulan Sorular kısmına göz atınız.

Hayır uygulanmaz. Şimdilik güvenli alışveriş için dünyada yaygın olarak kullanılan PayPal sistemini kullanıyoruz. Gönül rahatlığıyla kredi kartınız ile birlikte işlem yapabilirsiniz.


Henüz yeni bir uygulama geliştirmekte olduğumuz için SSL sertifika sistemiyle %100 güvenli alışveriş sağlayabileceğiniz dünyada yaygın olarak kullanılan PayPal sistemini kullanıyoruz. Gönül rahatlığıyla kredi kartınız ile birlikte işlem yapabilirsiniz.


Sistemde siparişiniz onaylandıktan sonra size telefon yoluyla ulaşıp içerik ve teslimat ile ilgili tüm bilgileri sizinle birlikte teyit ediyoruz. Ne zaman istiyorsanız, o zaman ulaştırmak öncelikli hedefimizdir. 


İnternet üzerinde alışveriş yapmak artık o kadar da zor ve tehlikeli değil, zaten direkt olarak bize değil, PayPal sistemiyle birlikte bankanız aracılığıyla veya kredi kartınız yardımıyla bir havuza ödeme yapıyorsunuz. Tüm iletişim bilgilerimiz mevcut, endişe etmeyin, ederseniz buyrun gelin bir çayımızı içerken endişeleriniz hakkında yüz yüze görüşelim ve ödemeyi elden yapın.


Sistemimizde siparişiniz bize mail ve SMS yoluyla iletilmektedir. Yoğunluğa göre maksimum 1 saat içerisinde size ulaşıp teslimat ile ilgili bilgilerinizi teyit ederek çiçeğinizi hazırlamaya başlıyoruz. Sonrasında ise vermiş olduğunuz adrese dilediğiniz vakitte teslim ediyoruz. Sizden teyit bilgisi almadan hazırlama sürecine geçilmeyecektir. Bu yüzden iletişim bilgilerinizin doğru olduğunu tekrar kontrol etmenizde fayda görüyoruz.


Dilerseniz tabi ki evet. Dilerseniz teslimat yapılan adrese elden teslim şeklinde ya da hediye gönderiyorsanız sipariş teslimi sonrasında müessesemize uğrayarak işleminize ait faturanızı elden teslim alabilirsiniz. Sizinle iletişime geçtiğimizde bu detayları tercihinize göre ayarlamakla mükellef olduğumuzu belirtiriz.

Bize mesaj bırakın


Fields marked with a * are required
Help Text