Bu kısımda üyelerimiz tarafından sıkça dile getirilen, endişe duyulan sorulara minik cevaplar vermeye çalışıyoruz. Lütfen ürün siparişlerinizden önce mutlaka bir kez göz atmaya özen gösteriniz.

Online alışverişte ekstra bir ücret uygulanıyor mu?
Hayır uygulanmaz. Şimdilik güvenli alışveriş için dünyada yaygın olarak kullanılan PayPal sistemini kullanıyoruz. Gönül rahatlığıyla kredi kartınız ile birlikte işlem yapabilirsiniz.
Siteden sipariş verirken hangi ödeme yöntemini kullanacağım?
Henüz yeni bir uygulama geliştirmekte olduğumuz için SSL sertifika sistemiyle %100 güvenli alışveriş sağlayabileceğiniz dünyada yaygın olarak kullanılan PayPal sistemini kullanıyoruz. Gönül rahatlığıyla kredi kartınız ile birlikte işlem yapabilirsiniz.
Siparişimin ulaşması ne kadar sürer?
Sistemde siparişiniz onaylandıktan sonra size telefon yoluyla ulaşıp içerik ve teslimat ile ilgili tüm bilgileri sizinle birlikte teyit ediyoruz. Ne zaman istiyorsanız, o zaman ulaştırmak öncelikli hedefimizdir. 
Siteden alışveriş yapmak ne kadar güvenli?
İnternet üzerinde alışveriş yapmak artık o kadar da zor ve tehlikeli değil, zaten direkt olarak bize değil, PayPal sistemiyle birlikte bankanız aracılığıyla veya kredi kartınız yardımıyla bir havuza ödeme yapıyorsunuz. Tüm iletişim bilgilerimiz mevcut, endişe etmeyin, ederseniz buyrun gelin bir çayımızı içerken endişeleriniz hakkında yüz yüze görüşelim ve ödemeyi elden yapın.
Sipariş verdikten sonra tam olarak ne olacak?
Sistemimizde siparişiniz bize mail ve SMS yoluyla iletilmektedir. Yoğunluğa göre maksimum 1 saat içerisinde size ulaşıp teslimat ile ilgili bilgilerinizi teyit ederek çiçeğinizi hazırlamaya başlıyoruz. Sonrasında ise vermiş olduğunuz adrese dilediğiniz vakitte teslim ediyoruz. Sizden teyit bilgisi almadan hazırlama sürecine geçilmeyecektir. Bu yüzden iletişim bilgilerinizin doğru olduğunu tekrar kontrol etmenizde fayda görüyoruz.
Siparişimle ilgili bir fatura alabilecek miyim?
Dilerseniz tabi ki evet. Dilerseniz teslimat yapılan adrese elden teslim şeklinde ya da hediye gönderiyorsanız sipariş teslimi sonrasında müessesemize uğrayarak işleminize ait faturanızı elden teslim alabilirsiniz. Sizinle iletişime geçtiğimizde bu detayları tercihinize göre ayarlamakla mükellef olduğumuzu belirtiriz.